top of page
65908616_878717135805643_463959373666425
Justyna Kajko_logo podstawowe bez tła.pn

Metamorfoza to usługa "szyta na miarę", także jej przebieg oraz koszt jest kwestą indywidualną i zależy od wielu czynników. Od tego w jakim mieście będziemy wykonywać metamorfozę, z jakich usług korzystać i kto będzie je wykonywał

Fotografka:

750 zł (30 wybranych ujęć)

Stylistka :

300 zł - stylizacja okazjonalna

700 zł - przegląd szafy

700 zł - zakupy

1300 zł - pakiet przegląd szafy + zakupy

290 zł - uczestnictwo w sesji

Makijażystka:

100 zł - 300 zł (w zależności od lokalizacji)

Fryzjerka:

50 zł - 350 zł czesanie (w zależności od lokalizacji)

150 zł - 700 zł metamorfoza fryzury (w zależności od lokalizacji)

Jak krok po kroku przebiega metamorfoza?

1. Na samym początku należy skontaktować się ze stylistką, aby umówić się na przegląd szafy i/lub zakupy.  Odbywają się one innego dnia niż sesja, najlepiej około tydzień przed. 

2. Pakiet można rozszerzyć także o inne usługi, jak na przykład stylizację brwi, zabiegi na twarz, manicure/pedicure, wizytę u stomatologa, dietetyka, trenera personalnego i wiele innych. One także odbywają się innego dnia niż sama sesja.

3. Na sesję należy zarezerwować sobie cały dzień, ponieważ dość dużo czasu zajmą przygotowania. Zaczynamy od wizyty u fryzjera, następnie u makijażystki, a kończymy sesją zdjęciową, uwieczniającą cały efekt metamorfozy. Może ona odbyć się w studio lub w plenerze

Czy  muszę osobiście wybrać się na zakupy ze stylistką?

Stylistka może przygotować ubrania konkretnie pod sesję, jednak konieczne jest wcześniejsze spotkanie na żywo w celu poznania osoby, jej preferencji oraz sylwetki. Rozmiary w sklepach często nie pokrywają się z rzeczywistością, dlatego nie ma możliwości zrobienia tego całkowicie online. Jeżeli klient/klientka nie uczestniczy w zakupach, wiąże się to z ryzykiem, że ubrania nie będą w 100% dopasowane.

Czy muszę zgodzić się na radykalne zmiany w długości lub kolorze włosów?

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, doświadczonymi osobami, dlatego jeżeli chce się uzyskać spektakularny efekt metamorfozy, warto zgodzić się na ich sugestie i propozycje. Ale nic na siłę! Jeżeli np nigdy nie farbowałaś włosów, nie ma konieczności aby robić to specjalnie na sesję.

Gdzie odbędzie się sesja?

Sesje najczęściej wykonujemy w moim studio - Kolno, ul. 11 Listopada 15A

Możemy jednak wykonać sesję w dowolnym miejscu i w dowolnym mieście. Należy jednak pamiętać, że wtedy korzystamy z pozostałych usług na miejscu i w przypadku np Warszawy ceny mogą być wyższe.

Kiedy dostanę gotowe zdjęcia?

Po sesji przesyłam galerię zdjęć przed obróbką (bez możliwości pobierania). Są one już po wstępnej selekcji. Z nich samodzielnie należy wybrać zdjęcia, które chce się otrzymać. Można wtedy dokupić dodatkowe ujęcia. Gotowe, obrobione zdjęcia przesyłam w ciągu 14 dni roboczych.

bottom of page