top of page

Totalna zmiana w jeden dzień!Możemy próbować zaprzeczać, nie zgadzać się z tym, ale nic to nie da - wygląd zewnętrzny ma kolosalny wpływ na postrzeganie samej siebie i pewność siebie. Kiedy ostatnio miałyście dzień, kiedy przez cały czas ktoś się wami zajmował, dbał o wasz wygląd, pilnował, żebyście wyglądały przepięknie? Wiem kiedy, tylko w dniu waszego ślubu :) Zawsze znajdzie się coś pilniejszego, co stawiamy w swojej hierarchii wyżej niż siebie. Praca, dom, rodzina, obowiązki - czasem ciężko w tym nie zapominać o sobie.

Dlatego zawsze uważam, że sesja zdjęciowa jest genialnym sposobem na poprawę własnej samooceny! Po sesji wrócicie do domu pełne energii do działania, bo tego dnia poczujecie się jak księżniczki. A kiedy już minie jakiś czas, w gorsze dni będziecie mogły spojrzeć na fotografie, na których wyglądacie najpiękniej na świecie!Tym razem metamorfozę przeszła Monika, która tak mówi o sobie:

"Jestem Monika, od wielu lat pracuje z ludźmi. Kocham to co robię, bo praca z ludźmi sprawia mi wiele radości. Jestem szczęśliwą mężatką. Odkąd pamiętam zajmuje się wolontariatem, obecnie swoje pasje realizuję w grupie ratowniczej KGPP na stanowisku prezesa. Na co dzień jestem pedagogiem szkolnym, staram się wspierać młodych w ich problemach jak również rozwijaniu pasji. Dodatkowo od 5 lat pełnię funkcję radnego powiatu kolneńskiego. Uważam swoje życie za bardzo ciekawe, bo od zawsze robię to co lubię, zgodnie z własnym sumieniem. Bardzo często w podejmowaniu decyzji kieruje się sercem. Jestem osobą wierząca z czego jestem bardzo dumna. W związku z tym wspieram wiele organizacji i wspólnot chrześcijańskich. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska i Kursy Alfa stały się w jakim stopniu moim stylem życia. Nie lubię nudy, kocham narzekać na nadmiar pracy. Do życia podchodzę z uśmiechem. Jestem bardzo bezpośrednia za co jedni mnie bardzo lubią, zaś inni unikają. Nie znoszę wyniosłości. Uwielbiam ludzi szczerych, romantyków, marzycieli. Jestem życiowym szaleńcem z ogromnym dystansem do własnej osoby. Fascynuje mnie świat przyrody, zwierzęta, podróże. Moje motto życiowe brzmi: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!"


Stylizacje: Milena Rogińska378 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page