Wszystko co musisz wiedzieć o sesjach świątecznych1. Dlaczego sesje rozpoczynają się już na początku listopada?

2. Jak wyglądają w tym roku antywirusowe środki bezpieczeństwa?

3. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

4. Z jakich dodatków i rekwizytów można korzystać w studio?

5. Czy sesje świąteczne są tylko dla dzieci?

6. Czy mogę zrobić sobie wspólne zdjęcie z dzieckiem?

7. Jaka jest cena przy dwójce lub trójce dzieci?

8. Wspólnie z rodzeństwem chcemy zrobić prezent dla dziadków i podarować im zdjęcia wszystkich wnucząt. Czy wyrobimy się w 45 min z tyloma dziećmi?

9. Czy z sesji mogę otrzymać więcej zdjęć niż 6?

10. Wracam z zagranicy dopiero przed samymi świętami. Czy będzie wtedy możliwość wykonania sesji?

11. Chcę podarować bliskim sesję w prezencie. Jak mogę to zrobić?1. Dlaczego sesje rozpoczynają się już na początku listopada?

Wyobraź sobie szereg niespodziewanych okoliczności: dziecko przeziębi się tuż przed sesją i trzeba przełożyć ją na kolejny weekend. Po otrzymaniu zdjęć stwierdzisz, że będą fajnym prezentem dla dziadków, więc chcesz zamówić dodatkowe odbitki. W drukarni w której zamawiam wydruki mają pełno zamówień także od innych fotografów, przez co może zdarzyć się pomyłka i zostaną wysłane później niż zaplanowano. Wybierasz dostawę ode mnie kurierem, ale w nawale przedświątecznych przesyłek będzie miał opóźnienie, a Ty potrzebujesz ich na już.

Można by wymieniać bez końca. A jedyna rada na takie sytuacje, to umówić wcześniejszy termin. Wtedy żadne opóźnienie nie będzie Ci straszne, bo gotowy komplet zdjęć i wydruków będzie spokojnie czekał na pierwszą gwiazdkę