Sesja wizerunkowaCo wyobrażasz sobie słysząc hasło „sesja biznesowa”? Jeszcze do niedawna były to sztywne zdjęcia na jednolitym tle, w koszuli tak idealnie wyprasowanej, że nawet Gosia Rozenek nie mogłaby się przyczepić, z gestami mającymi rzekomo pokazywać „otwartość na klienta i współpracowników”. Wystarczy już tylko połknąć kijek i można zaczynać fotografowanie!


Na szczęście te czasy już dawno minęły!

My kobiety prowadzimy przeróżne biznesy i większość z nas trudno wpasować w obraz sztywnej pani z biura. Teraz wizerunek osoby prowadzącej firmę to nie tylko marynarka i szpilki, ale przede wszystkim życie i praca po swojemu, na własnych zasadach. I to właśnie warto pokazać na sesji wizerunkowej. Podstrona „o mnie” na Twojej internetowej witrynie to najważniejszy punkt, dzięki któremu możesz zainteresować potencjalnego klienta. Wyróżnij się, aby spośród innych firm z tej samej branży, wybrał właśnie Ciebie.Jeżeli chcesz aktywnie promować swój biznes w mediach społecznościowych, dobre zdjęcia to podstawa. Treści które przekazujesz są bardzo ważne, ale to wizualna ilustracja przyciągnie jako pierwsza uwagę Twojego odbiorcy. Musisz o nie zadbać, aby twój profil od razu sprawiał wrażenie spójnego i profesjonalnego.Jak przygotować się do takiej sesji?


Zaplanuj wcześniej, do czego dokładnie będą Ci potrzebne zdjęcia. Tworzysz posty z opisami poszczególnych usług? A może stawiasz na content marketing i jako ekspert doradzasz swoim odbiorcom? Wypisz na kartce, jakie tematy chciałabyś poruszyć w przyszłości w publikacjach, aby od razu przygotować do nich zdjęcia. Bardzo ułatwi Ci to pracę – później skupisz się już tylko na merytorycznych treściach, bo gotowe ilustracje do tekstu będą cierpliwie czekały w folderze na swoją kolej